0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group D
Netherlands
۰
۰
France
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
۱
۳
Austria
Finished
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
۲
۱
El Dakhleya
Finished
۱۹:۳۰
El Zamalek
۲
۰
Pharco
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie A
Palmeiras
۲
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Flamengo RJ
۲
۱
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Vitoria BA
۴
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۰۰
  Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
۱
۱
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
Olmaliq OKMK
۴
۲
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Keflavik (W)
۰
۱
Tindastoll/Hvot (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۱
۰
Stjarnan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Thor Akureyri (W)
۳
۱
Fylkir Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
Ceara SC CE
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۴:۰۰
Vila Nova GO
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Deportivo La Guaira
۳
۳
CS Maritimo de La Guaira
Finished
۰۱:۳۰
Academia Puerto Cabello
۰
۱
Carabobo FC
Finished
۰۱:۳۰
Club Deportivo Internacional de Barinas
۰
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۱:۳۰
Fundacion Aifi
۰
۱
Angostura FC
Finished
۰۲:۳۰
  China FA Cup
Wuxi Wugou
۱
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۰۰
Yunnan Yukun FC
۱
۲
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۰
Shanghai Changning Flying Lion FC
۱
۲
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۴
۳
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
Guangxi Hengchen
۰
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۲:۳۰
Foshan Nanshi FC
۰
۱
Shanghai Shenshui
Finished
۱۵:۰۰
Rizhao Yuqi
۰
۱
Henan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shaanxi Union FC
۲
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Chile U20
-
-
Paraguay U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China League 2
Xi'an Ronghai FC
۲
۳
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Farul Constanta
۰
۱
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۸:۳۰
KP Legia Warszawa
۲
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۴:۳۰
Podbrezova
۱
۱
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
Molde FK
۲
۰
Odds Ballklubb
Finished
۱۴:۳۰
SV Ried
۳
۲
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۷:۳۰
KS Hutnik Krakow
۲
۳
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
SK Brann Bergen
۵
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۴:۳۰
Ham-Kam
۳
۲
KFUM Oslo
Finished
۱۴:۳۰
CS Corvinul Hunedoara
۲
۳
NS Mura
Finished
۱۹:۳۰
Sandefjord
۴
۲
Fredrikstad FK
Finished
۱۴:۳۰
TSV Karlburg
۰
۴
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۲۰:۰۰
Sarpsborg 08
۱
۲
Tromso IL
Finished
۱۴:۳۰
Spvgg Ansbach
۲
۱
ASV Neumarkt
Finished
۲۰:۰۰
MFK Skalica
۲
۱
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۸:۳۰
Prostejov
۲
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۳۰
SK Benatky nad Jizerou
۰
۳
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۹:۰۰
Torpedo Moskva
۲
۰
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۱
۰
KF Tirana
Finished
۱۹:۰۰
  Paraguay Championship Women
General Caballero JLM (W)
۲
۳
Sportivo Ameliano (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Brazil Serie D
Treze FC
۱
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۳
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۳:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Smorgon
۴
۱
FK Slutsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Gomel
۱
۲
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۲۰:۳۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۲
۰
Union Omaha
Finished
۰۳:۳۰
  China Super League Women
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۱
Changchun Dazhong (W)
Finished
۱۵:۰۵
  Argentina Regional League
Zona Sur
۰
۰
CA Bancarios
inprogress
۲۲:۰۰
CA Juventud Alianza
۰
۰
Sportivo Desamparados
inprogress
۲۲:۳۰
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۳
۰
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
FK Auda
۱
۳
Rigas Futbola Skola
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Northcote City U23
۲
۱
Eastern Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
Langwarrin U23
۶
۰
Werribee City U23
Finished
۱۱:۴۵
  Republic of Korea K3 League
Chuncheon FC
۱
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  Tunisia Tunisia Cup
Bizertin
۱
۰
Sporting Club de Ben Arous
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Baiano 2
Galicia
۰
۰
Vitoria da Conquista
Finished
۰۱:۴۵
  Brazil Gaucho 2
Monsoon FC
۱
۰
Aimore
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League Two
Salt City SC
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Carioca U20
Bangu U20
۰
۱
Volta Redonda U20
inprogress
۲۱:۱۵
Nova Iguacu U20
۰
۰
Sampaio Correa MA U20
inprogress
۲۱:۱۵
Boavista RJ U20
۰
۶
Vasco da Gama U20
Finished
۲۱:۱۵
7 de Abril U20
۲
۱
Rio Sao Paulo RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
  Norway 3. Division avd. 4
Melhus IL
۳
۰
Mosjoen IL
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Blacktown Spartans U20
۱
۱
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۳۰
Nepean FC U20
۲
۶
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic U20
۰
۲
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
XV de Jau U20
۰
۱
Corinthians U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ferroviaria U20
۱
۱
Ponte Preta SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
۴
۲
Ituano U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Novembro (Piracicaba) U20
۰
۰
Botafogo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santo Andre U20
۱
۳
GE Prudente U20
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۰
۲
Gremio Novorizontino U20
inprogress
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
۰
۰
Velo Clube U20
inprogress
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
۱
۴
Ibrachina U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Bento U20
۰
۰
Santos FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
۲
۰
Jose Bonifacio U20
inprogress
۲۱:۳۰
Oeste FC U20
۱
۱
Sao Paulo FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۰
۱
Mirassol U20
inprogress
۲۱:۳۰
SC Aguai SP U20
۰
۲
Uniao Suzano AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Paraguay Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۲
۳
Rubio nu
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Brusque U20
۱
۰
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Lithuania I Lyga
Hegelmann Litauen II
۱
۰
FK Nevezis Kedainiai
Finished
۱۹:۳۰
FK Atmosfera
۰
۲
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۹:۰۰
Kauno Zalgiris II
۲
۲
FC Garliava
Finished
۱۹:۳۰
FK Panevezys II
۱
۳
Minija Kretinga
Finished
۱۸:۳۰
Banga Gargzdai II
۰
۶
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۹:۳۰
  Peru Reserve League
UTC Cajamarca Reserves
۲
۰
Cesar Vallejo Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Cienciano Reserves
۱
۲
Sport Huancayo Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Ethiopia Premier League
Adama Kenema
۲
۳
Bahir Dar Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Dire Dawa
۱
۳
Hadiya Hosaena
Finished
۱۸:۳۰
  United States USL Women
Pleasanton Rage (W)
۱
۲
Oakland Soul (W)
Finished
۰۶:۰۰
Michigan Legends (W)
۳
۰
Elite 14 SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota Aurora FC (W)
۵
۰
Bavarian United (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Froso IF
۳
۵
Bergnasets AIK
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Nepean FC
۲
۴
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۴
۱
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۲
۰
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
Ipswich Knights (W)
۲
۱
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۰
Mindil Aces
Finished
۱۴:۳۰
Darwin Olympic
۲
۱
University Azzurri FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Box Hill United
۲
۲
Brunswick Juventus
Finished
۱۳:۰۰
Altona City
۱
۲
Doveton
Finished
۱۴:۰۰
Pascoe Vale SC
۱
۴
North Sunshine Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۱
۰
Beaumaris
Finished
۱۴:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
Staal Jørpeland
۲
۵
Sola
Finished
۱۹:۳۰
  Mauritania Mauritania Cup
AS Pompier
۱
۲
ASC Snim
Finished
۲۱:۰۰
  Gambia GFA 1st Division
Fortune
۱
۱
Real de Banjul FC
Finished
۲۰:۰۰
Greater Tomorrow FC
۱
۲
Gambia Armed Forces FC
Finished
۲۰:۰۰
Team Rhino FC
۰
۱
Steve Biko FC
Finished
۲۰:۰۰
  Iceland 1. Deild Women
Afturelding/Fram (W)
۰
۰
IA Akranes (W)
inprogress
۲۲:۴۵
HK Kopavogur (W)
۲
۱
IR Reykjavik (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Costa Rica Cup Women
Saprissa (W)
۱
۳
Alajuelense (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Preston Lions
۲
۱
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۴:۰۰
Langwarrin SC
۳
۱
Werribee City
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۲
۰
Eastern Lions
Finished
۱۴:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Baerum SK Sandvika
۲
۰
Assiden
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Athletic Club MG U20
۲
۱
AC Tres Coracoes U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
۰
۰
Larne FC (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Lisburn Rangers (W)
۰
۱
Glentoran Belfast United (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Lisburn (W)
۱
۲
Cliftonville (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  United States WPSL Women
Union KC (W)
۰
۳
KC Courage (W)
Finished
۰۳:۳۰
Griffins FC (W)
۰
۲
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Norway NM Cup U19
Nardo U19
۱
۲
Rana FK U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Londrina U20
۳
۱
Apucarana U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Norway U19 Elite League
Grorud U19
۱
۰
Ullensaker/Kisa U19
inprogress
۲۱:۴۵
  Australia NPL South Australia
South Adelaide
۲
۲
Campbelltown City
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۴
۵
Springfield United
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Knights
۲
۰
North Pine
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۴
۱
Ipswich FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۱۴:۱۵
  Norway 3. Division avd. 1
Froya Idrett
۰
۳
Os Turnforening
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Paulista Women
RB Bragantino (W)
۳
۰
Realidade Jovem (W)
Finished
۰۱:۳۰
Pinda SC (W)
۱
۴
Corinthians Paulista (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Thailand League 1 Women
Chonburi FA (W)
۷
۰
Hinkhon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۳
۲
Ipswich FC U23
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Brandon Park
۶
۰
Casey Comets
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۰
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Kuktosh Rudaki
۰
۳
FK Khujand
Finished
۱۶:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
Ulytau
۰
۲
Khan Tengri FC
Finished
۱۵:۳۰
Zhetisay
۲
۱
FK Arys
Finished
۱۵:۳۰
FK Ekibastuz
۴
۲
SD Family
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۶
۰
Moreland City FC
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۴
۰
Altona Magic
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Matogrossense U20
Sport Sinop U20
۰
۴
Sinop FC U20
Finished
۰۲:۳۰
  Lithuania II Lyga
Suduva Marijampole II
۰
۱
Lietava Jonava
Finished
۱۹:۳۰
FKS Ukmerge
۲
۱
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۲۰:۰۰
FKS Ukmerge
۲
۱
FC Dziugas B
Finished
۲۰:۰۰
  Colombia Liga Femenina
America de Cali (W)
۲
۱
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۰:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
West Coast Rangers
۰
۵
Birkenhead United
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Holland Park Hawks
۶
۰
Bayside United
Finished
۱۴:۰۰
Souths United
۲
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Primera A Women
UAI Urquiza (W)
۱
۰
Platense (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Europe Euro Group E
Slovakia
۱
۲
Ukraine
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Innstrandens IL
۰
۰
Skjervoy
Finished
۱۷:۳۰
  Malaysia Super League
Negeri Sembilan
۰
۳
Kuala Lumpur City FC
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Træff
۴
۰
Kristiansund BK 2
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Joondalup United
۱
۵
Sorrento SC
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۳
۳
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۵:۱۵
  South America Copa America Group A
Argentina
۲
۰
Canada
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Copa Chile
Glorias Navales
۰
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
  Russia Youth Championship
Chertanovo U19
۲
۳
Rostov U19
Finished
۱۱:۳۰
Ural U19
۱
۱
Akhmat Grozny U19
Finished
۱۱:۳۰
FC Nizhny Novgorod U19
۰
۲
CSKA Moscow U19
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan U19
۲
۰
Akademiya Konoplev U19
Finished
۱۵:۳۰
Fakel Voronezh U19
۱
۱
FK Orenburg U19
Finished
۱۷:۳۰
Krylia Sovetov U19
۳
۴
Spartak Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۱
۱
FK Master-Saturn U19
Finished
۱۷:۳۰
Strogino U19
۰
۲
Krasnodar U19
Finished
۱۷:۳۰
Zenit U19
۱
۳
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Baltika Kaliningrad U19
۳
۲
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۹:۳۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۳
۰
Bavarians FC
Finished
۱۱:۴۵
Tuv Buganuud
۹
۰
Khovd
Finished
۱۴:۴۵
  Algeria League Women
CEA Setif (W)
۱
۰
ALS Batna (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Glenorchy Knights 2
۱
۳
Olympia FC Warriors
Finished
۱۳:۴۵
  Zanzibar Premier League
Chipukizi FC
۰
۲
Uhamiaji
Finished
۱۴:۰۰
Maendeleo FC
۲
۴
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
Mafunzo FC
۳
۲
Ngome FC
Finished
۱۶:۴۵
  Russia Premier League Women
Dynamo Moscow (W)
۲
۰
Rubin Kazan (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rostov (W)
۰
۱
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Niger Super League
AS Douanes de Niamey
۰
۱
Renaissance CB
Finished
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید